Годишна изложба на възпитаниците на Школа „Артея“
08.05.2026 2026-05-08 7:58Годишна изложба на възпитаниците на Школа „Артея“
![]()
На 7-ми май възпитаници на Школа Артея– град Търговище, с управител и преподавател г-жа Нели Димитрова и преподавател г-н Христо Христов – печатна и компютърна графика, представиха своята годишна изложба „Следи от цветове“ . Арт галерията на културната институция отвори врати за всички почитатели на изобразителното изкуство.
Изложбата показва освен наученото през годините на обучение, но и творческите характери на абитуриентите.
![]()
Това е една цветна, богата и различна изложба, като самите млади творци. Смели и артистични композиции споделиха с жителите на Търговище възпитаниците на “АРТЕЯ“, позволявайки на всички нас да се докоснем до творчеството им в един толкова важен етап от техния житейски път.
Изложбата ще бъде отворена за посещение само два дена – 7-ми и 8-ми май, заповядайте!





